Cześć wszystkim, długo zbierałam się do tej notki. Mogę napisać, że nawet od niej zwlekałam, szukałam wymówki, żeby jednak przełożyć to na inny dzień. U mnie dużo zmian, może nie tyle co osobistych przemian, a tych blogowych. Moich czytelników, jak i nowe osoby zapraszam do zapoznania się z tym co będziecie mogli tutaj znaleźć.
Kosmetyki to moja pasja od lat, ale oprócz nich nie chcę zamykać się również na to co kocham. Uwielbiam lifestyle, dlatego będzie tutaj od czasu do czasu trochę moich przemyśleń z ciekawymi zdjęciami. Dużo zdjęć z sesji, bo co najmniej raz w miesiącu pokazuje się moim fotografom w dość ciekawych stylizacjach. Home decor, mam od roku bzika na tym punkcie. Dodatki, kolory, remonty: to wszystko będziecie mogli tu ujrzeć niebawem. Stresuje się,cholernie się stresuje, że może się wam to nie spodobać. Bo to wy tworzycie pisanepedzlem.pl, to wy tu zaglądacie i czytacie.

Dajcie znać co o tym sądzicie, albo trochę słów otuchy. A już niebawem pokaże wam wszystkie dodatki sypialniane za mniej niż 50zł!