Ostatnio, pytając was co chcielibyście przeczytać na stronie, aż 92% odpowiadających jednogłośnie postawiło na paletę Hudy Beauty Mauve Obsessions. Dlatego dziś pod lupę biorę tą jakże kultową paletę 9 cieni. Odpowiem na pytania: gdzie można ją kupić, za ile pieniędzy, wspomnę o pigmentacji, jej mikro rozmiarze i jakie makijaże można nią wykonać. Ciekawi? Zapraszam do lektury.


PARĘ SŁÓW O PALECIE – ROZMIAR, PIGMENTACJA, GAMA KOLORÓW
Zamówiłam ją z poleceń wielu blogerek, niestety żadna nie wspomniała o jej małym rozmiarze (albo tak bardzo się na nią napaliłam i nie doczytałam). Proszę sobie wyobrazić moje wielkie zdziwienie kiedy odbieram paczuszkę ważącą 10 gram(!) Byłam święcie przekonana, że to któryś z moich pędzli, albo mój beauty blender dopóki nie rozpakowałam i ukazała mi się Huda Beauty w wielkości mojej dłoni. Usta ze zdziwienia same mi się otworzyły, a oczy to kilka razy przecierałam, żeby do wierzyć. Dobra, pierwszy szok minął, parę wdechów wziętych: otwieram. I tutaj moje wszelkie obawy o najgorszych zakupach minęły. Tak pięknej gamy odcieni jeszcze moje oczy i serce nie widziało (dlatego na zdjęciu paleta jest już wymacana – przepraszam, to z zachwytu). 9 cieni, trzy z nich foliowe/metaliczne i sześć wysoko napigmentowanych matów. Bordo, brudny róż, burgundy i jasny cień dopełnią każdy wieczorowy makijaż. Nie osypują się, kolory świetnie się ze sobą łączą, przysięgam, że blendowanie pierwszy raz sprawiły u mnie taką  radość. Trzy błyszczące cienie najlepiej nakładać palcem lub mokrym pędzelkiem dla lepszego efektu. Używałam już sporo palet i jak do tej pory moją ulubioną jest właśnie Huda Beauty.

CENA I GDZIE JĄ DOSTANIESZ
Cena waha się od 92zł. do 149zł. Na sephora.pl dostaniesz ją za 129zł (chwilowo niedostępna), tak samo jak u topshopdolls na Instagramie, dostępna od ręki, oryginalna! Na beautystuff za 149zł, a na cultbeauty za 25 dolarów (92zł04gr).

Podsumowując, gorąco polecam paletę zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Proszę nie zrażać się do jej małego rozmiaru, jest wydajna w zależności od tego jak często się będzie jej używać. Z chęcią odpowiem na wasze pytania, odczucia odnośnie tej palety. Zapraszam do dyskusji w komentarzach.

SOCIAL MEDIA
INSTAGRAM FACEBOOK